Rozpoznajesz kobiety ze zdjęć? Skontaktuj się z Policją

AlertNews
Odsłon: 465
REKLAMA (B2A01)

Rozpoznajesz kobiety ze zdjęć? Skontaktuj się z Policją

Bocheńscy policjanci próbują ustalić, kim są kobiety, których wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bochni prowadzą dochodzenie w sprawie oszustwa metodą na BLIK, do którego doszło 9 października 2023 roku. Do sprawy poszukiwane są dwie osoby, których wizerunek publikujemy. Postępowanie w tej spawie prowadzą Policjanci z Komedy Powiatowej Policji w Bochni, którzy ustalili wizerunki 2 potencjalnych sprawczyń tego zdarzenia. Za zgodą Prokuratury Rejonowej w Bochni publikowane są zdjęcia wskazanych osób, zwracając się jednocześnie z prośbą o pomoc w ich identyfikacji.

Osoby które rozpoznają kobiety ze zdjęć lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z jednostką Policji w Bochni pod nr tel. 47 832 32 22 lub 112.

Zanim przekażemy komukolwiek kod BLIK, upewnijmy się, że za prośbą o pomoc finansową nie kryje się próba oszustwa! Prośby oszustów są różne – na leki, zagubiona została torebka, zagubiony portfel, brak pieniędzy na powrót do domu, brak pieniędzy na jedzenie, trudna sytuacja finansowa. Przestępcy tłumaczą, że teraz brakuje im środków, ale oddadzą je wieczorem, gdy tylko otrzymają przelew. Dlatego warto osobiście się spotkać ze znajomym lub zadzwonić i porozmawiać, czy naprawdę potrzebne mu są pieniądze.

No votes yet.
Please wait...

Informacje dodatkowe:

REKLAMA (B2A02)
Tags: Małopolska Policja
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Może Ci się spodobać

Zbliża się 79. rocznica wyzwolenia KL Auschwitz
Ruszył konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich

Musisz zobaczyć

Brak wyników.
Hide picture