Dawid Krzyżowski nie rozstaje się z piłką

NewsSport
Odsłon: 139
REKLAMA (B2A01)

Dawid Krzyżowski nie rozstaje się z piłką

Dawid Krzyżowski z Nysy jest mistrzem piłkarskich tricków jak i pasjonatem freestyle footballu. Większość życia poświęca na treningach i występach przed publicznością na całym świecie. Jak sam mówi freestyle football to jego największa pasja, która pozwala na wyrażanie siebie poprzez sport.
Dawid Krzyżowski nie rozstaje się z piłką
play-rounded-fill

Dawid Krzyżowski nie rozstaje się z piłką

Dawid gościł w Gminie Pleśna podczas turnieju piłkarskiego o Puchar prezesa MK OKNO. Młodzi adepci piłki nożnej mieli okazję zainspirować się jego umiejętnościami, podziwiać co potrafi wyczyniać z piłką, zrobić pamiątkowe zdjęcie, czy zamienić z nim kilka słów. Jedno jest pewne, tego dnia był nie lada atrakcją dla uczestników sportowej imprezy. Zapytaliśmy go o to jak stał się rozpoznawalnym na całym świecie sportowcem i co jest największym kluczem do sukcesu.

-ja trenuje piłkę od małego dziecka. Aktualnie trenuje takie efektowne sztuczki z futbolówką. Uważam, że trening to podstawa, ważne żeby się ruszać i dobrze czuć. 

Przy okazji zwraca uwagę na systematyczne ćwiczenia, które są podstawą do osiągnięcia celu.

– trening ciała i umysłu to podstawa a czym wcześniej zaczniemy, tym bardziej korzystne jest to dla nas. To też nauka samodyscypliny, która okaże się pomocna w życiu codziennym. 

Tuż po turnieju w Pleśnej Dawid poleciał na Wyspy Kanaryjskie by tam dzielić się swoimi sportowymi umiejętnościami.

Dawid Krzyżowski to zawodnik, który nie tylko wielokrotnie potwierdza swoje umiejętności na boisku, ale od kilkunastu lat fascynuje się wykonaniem nieprawdopodobnych trików z piłką nożną. Jako jeden z nielicznych pasjonatów tej dyscypliny, dodaje swoim pokazom elementy akrobatyczne, takie jak stanie na rękach czy zawrotne salta. Życzymy mu powodzenia i ciągłej satysfakcji z wykonywanego zawodu, który stał się jego sposobem na życie.

No votes yet.
Please wait...

Informacje dodatkowe:

REKLAMA (B2A02)
Tags: Dawid Krzyżowski, freestyle football
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Może Ci się spodobać

Ruszył konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich
Szkoła bez zadań domowych

Musisz zobaczyć

Brak wyników.
Hide picture