Ruszają letnie potańcówki! Pierwsza już w tę niedzielę

News
Odsłon: 228
REKLAMA (B2A01)

Ruszają letnie potańcówki! Pierwsza już w tę niedzielę

Tradycyjnie w sezonie wakacyjnym ruszają letnie potańcówki. Zabawa taneczna zaplanowana jest na każdą niedzielę wakacji (od 2 lipca do 3 września) na tarnowskim rynku. Każdorazowo potańcówka rozpoczynać się będzie o godz. 19 i trwać do 22. Wstęp jest wolny.

Wieczorki taneczne zaplanowano 2, 9, 16, 23 i 30 lipca, 6, 13, 20, 27 sierpnia oraz 3 września. Podczas tegorocznej edycji o dobrą zabawę zadba dj wraz z wodzirejem. – Znowu usłyszymy ulubione melodie i rytmy, zobaczymy uroczego Balmistrza w czarnym cylindrze i fraku, płynącego w pierwszej parze poprzez zatłoczony rynek. Znowu zobaczymy tam siebie! – zachęca do udziału Tarnowskie Centrum Kultury.
Warto przypomnieć, że pierwsze potańcówki miały miejsce w 2015 roku w Amfiteatrze Letnim, kiedy ten był jeszcze w trakcie remontu. Z niego potańcówki przeniosły się na rynek w 2018 roku i powróciły pod „muszlę” rok później. Przygodę z tańcami przerwała pandemia wirusa, a zabawa na dobre powróciła w 2022 roku. Wtedy też zgromadziła rekordowe liczby osób. Tańczyło niejednokrotnie ponad 800 osób, co dało jej status najbardziej obleganej tarnowskiej imprezy lata 2022. Na potańcówki zaprasza Prezydent Tarnowa – Roman Ciepiela oraz Tarnowskie Centrum Kultury.

No votes yet.
Please wait...

Informacje dodatkowe:

Produkcja:

STARnowa.tv
REKLAMA (B2A02)
Tags: Letnie potańcówki, Roman Ciepiela, Tarnowskie Centrum Kultury
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Może Ci się spodobać

Dłużej pojeździsz miejskim rowerem. Choćby do sklepu czy dla zdrowotności
Oszuści i złodzieje w natarciu. Trzeba mieć oczy dookoła głowy

Musisz zobaczyć

Brak wyników.
Hide picture