To już istny cyrk! Toaleta w parku Piaskówka za prawie 300 tys. PLN ledwie po miesiącu zepsuła się na dobre…

InwestycjeKulturaNewsWydarzenie
Odsłon: 851
REKLAMA (B2A01)

To już istny cyrk! Toaleta w parku Piaskówka za prawie 300 tys. PLN ledwie po miesiącu zepsuła się na dobre…

Kosztował ponad 230 tys. PLN, do użytku został oddany z rocznym opóźnieniem. Mowa o luksusowym wychodku w parku Piaskówka. Co prawda korzystanie z toalety kosztuje ledwie złotówkę, ale co z tego, skoro flagowa inwestycja miejscowej rady osiedla popsuła się na dobre już po miesiącu użytkowania.

Ostatni weekend zachęcał do spacerów. Świeciło piękne słońce, więc tarnowianie licznie wyruszyli z domów. Między innymi do parku Piaskówka, który wśród mieszkańców cieszy się wielką popularnością. Są też tacy, którzy fatygują się w tamto miejsce choćby po to, by zobaczyć cudo architektury sanitarnej. Mowa o toalecie na miarę XXI stulecia. Po długich perturbacjach urządzenie udało się uruchomić. I co z tego, skoro można je oglądać z zewnątrz. Automatyczne drzwi do przybytku są zamknięte na głucho. Mieszkańcy nie kryją oburzenia.

To istna granda. Już pomijam te opóźnienia, ale za takie pieniądze taki bubel. Poza tym nie można płacić tu kartą. Kasę trzeba mieć odliczoną, bo toaleta nie wydaje reszty. No, ręce opadają – mówi tarnowski społecznik Leszek Dzieński.

Pytamy, co na to pomysłodawcy stworzenia Lux-Toalety w parku Piaskówka.

O sprawie dowiaduję się z waszej redakcji, zaraz się tym zajmę. Owszem, nie można płacić kartą, myślimy o tym, tylko trzeba będzie przeliczyć, czy stać nas na zakup czytnika. A że automat nie wydaje reszty, o tym jest napisane wyraźnie przy wrzutniku – mówi Ryszard Nejman, przewodniczący Rady Osiedla Piaskówka.

Po kwadransie otrzymujemy SMS od Pana Przewodniczącego: „Rozmawiałem z Panem Stefanem Piotrowskim. Mówi, że już wysłali ekipę na miejsce”.

No votes yet.
Please wait...

Informacje dodatkowe:

Autor tekstu:

Łukasz Winczura
REKLAMA (B2A02)
Tags: inwestycje Tarnów 2023, Leszek Dzieński, Park Piaskówka, rada osiedla Piaskówka, Ryszard Nejman, STARnowa.tv, toaleta na Piaskówce 2023, Łukasz Winczura

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki

Może Ci się spodobać

„STARczy na dziś” (odc. 139) Leszek Dzieński
Młodzieżowa drużyna pożarnicza z OSP Poręba Radlna ślubowała w Woli Rzędzińskiej [ZDJĘCIA]

Musisz zobaczyć

Brak wyników.
Hide picture