Gdzie na ferie w mieście? – cd.

News
Odsłon: 244
REKLAMA (B2A01)

Gdzie na ferie w mieście? – cd.

Czy w ferie będzie śnieg? Tego nie wiemy. Wiemy za to, co w ferie można robić bez względu na pogodę. Co zatem dla dzieci przygotowały tarnowskie placówki?

 Biuro Wystaw Artystycznych

W drugim tygodniu ferii w Multimedialnym Centrum Artystycznym przy ul. Wałowej 25 w Tarnowie odbędą się warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku 9-13 lat. Ferie w tym roku odbywają się tam pod tytułem „Sztuka i natura” i z pewnością będą ciekawym doświadczeniem dla wszystkich, którzy lubią tworzyć niecodziennie dzieła przy pomocy niecodziennych narzędzi. Tematem przewodnim będzie juta – to taki rodzaj tkaniny o płóciennym splocie. Włókno to stanie się płótnem dla artystycznych inspiracji. Na zajęciach będzie można stworzyć przedmioty codziennego użytku, ozdoby, torby, a także sprawdzić, czy juta nadaje do tworzenia dzieł artystycznych. Zanurzając się w naturalnej fakturze będzie można próbować wielu rzeczy: haftu, malowania, projektowania. Warsztaty będą odbywać się w terminie od 19.02 do 23.02 w godzinach od 10.00 do 11:30 z wyjątkiem środy (wtedy odbędą się w godzinach: 14:00-15:30). Cena za 5 dni to 100 zł. Na warsztaty obowiązują zapisy mailowe walowa25@bwa.tarnow.pl lub telefoniczne: +48 535 117 189.

Teatr im. Ludwika Solskiego

Oprócz stałego repertuaru, na który niewątpliwie warto zwrócić uwagę, teatr przygotował również bardzo ciekawe warsztaty z aktorką Karoliną Fortuną. Warsztaty są jednodniowe i odbędą się 16 lutego w godz. 9:00 do 14:00. Uczestnicy poznają magię i wszystkie tajniki działania światła w teatrze. Dowiedzą się wielu zaskakujących czasem faktów oraz będą sami mogli pobawić się tym jakże istotnym i nieodzownym elementem teatralnej sceny. W tajniki pracy wprowadzi uczestników oświetleniowiec, Dariusz Rzeszuto. Warsztaty te są przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku 8 do 14 lat. Zajęcia są odpłatne – 120 zł/os. Zainteresowanych odsyłamy na stronę teatru, gdzie znajdziecie więcej informacji znajdziesz tutaj. 

KINA

Kino to zawsze trafny wybór, gdy uda nam się trafić na interesujący nas film, a przy tym wybierzemy się do niego w miłym towarzystwie. Kin w Tarnowie mamy kilka i na pewno coś ciekawego każdy z nas wybierze. Kino Marzenie przy ul. Staszica 4 https://www.kinomarzenie.pl/repertuar?start_date=2024-02-15&end_date=2024-02-15 Kino Milenium przy ul. Traugutta 1 https://csm.tarnow.pl/kalendarium/repertuar?search%5Bdate%5D=2024-02-02 Multikino w Galerii Tarnovia, ul. Krakowska 149 https://beta.multikino.pl/repertuar/tarnow.

Warto dodać, że w podtarnowskiej miejscowości  od 1 lutego w zmodernizowanym właśnie budynku Centrum Kultury w Pleśnej bezpłatnie wyświetlane są seanse. W każdy czwartek o godz. 19 propozycja dla  dla starszego widza (minimum 16 lub 18 lat). Najmłodszych widzów zapraszamy w piątki – o godz. 17. Szczegóły dostępne na stronie: https://www.facebook.com/p/Centrum-Kultury-w-Ple%C5%9Bnej-100068325282065/

 

O feriach pisaliśmy także tutaj.

No votes yet.
Please wait...

Informacje dodatkowe:

REKLAMA (B2A02)
Tags: Centrum Kultury w Pleśnej, Galeria Tarnovia, Kino Marzenie, Kino Millenium, Multikino, Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki

Może Ci się spodobać

Paweł Klimek | „STARczy na dziś” (odc. 290)
Twoje postanowienia noworoczne | „Szybkie pytanko” (odc. 8)

Musisz zobaczyć

Brak wyników.
Hide picture