Gmina Dębno ma nowe place zabaw

News
Odsłon: 120
REKLAMA (B2A01)

Gmina Dębno ma nowe place zabaw

To prawdziwa gratka dla najmłodszych mieszkańców gminy Dębno!
Gmina Dębno ma nowe place zabaw
play-rounded-fill

Gmina Dębno ma nowe place zabaw

W Gminie Dębno w tym roku  oddano do użytku trzy place zabaw w miejscowościach: Dębno, Jastew, Porąbka Uszewska. W ramach prac zostały ustawione liczne urządzenia m.in. trampoliny, linarium, huśtawki, mini parki linowe, zestawy sportowo – sprawnościowe oraz wieże. Zamontowane zostały również ławki, kosze na śmieci, tablice informacyjne oraz edu-info z kodami QR.
Nowe place zabaw w gminie z pewnością dostarczą dzieciom rozrywki, niezapomnianych wrażeń, a także uśmiechu. Zabawa w takich miejscach sprzyja rozwojowi psychofizycznemu. Dzieci już dziś mogą bawić się na nowoczesnych, a co najważniejsze na bezpiecznych urządzeniach. Wszystkie place zabaw są ogólnodostępne dla mieszkańców, zarówno w dni powszednie jak i w weekendy – mówi Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.
Wartość ogółem całej inwestycji to ponad 550 000 złotych, z czego dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Regionalnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 wynosi prawie 240 000 złotych.
No votes yet.
Please wait...

Informacje dodatkowe:

Produkcja:

STARnowa.tv
REKLAMA (B2A02)
Tags: Gmina Dębno, Wiesław Kozłowski
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Może Ci się spodobać

W Radłowie doposażono studio nagrań
Schola „Bliżej nieba” promuje Przedgórze

Musisz zobaczyć

Brak wyników.
Hide picture