X Tarnowski Zjazd Berneńczyków już w ten weekend!

NewsWydarzenie
Odsłon: 573
REKLAMA (B2A01)

X Tarnowski Zjazd Berneńczyków już w ten weekend!

Coś dla miłośników psów! W dniach 11 – 13 sierpnia w Tarnowie odbywać się będzie zjazd berneńczyków „Tarnów w Tricolorze”. Nazwa nawiązuje do trzech kolorów sierści, jakie mają te cudowne psiaki.

Zjazd zaczyna się w piątek 11 sierpnia wycieczką do Bukowca, a następnie wieczorkiem zapoznawczym w restauracji „U Młynarzy”. 

W sobotę 12 sierpnia o godzinie 16 mieszkańcy Tarnowa będą mogli podziwiać paradę berneńczyków, która przejdzie od ul. Bandrowskiego przez ul. Krakowską do Rynku.  Oprócz psów, tego dnia atrakcje będą stanowić występy artystów – występ taneczny grupy AX Dance Academy, pokaz gimnastyczny Marysi Tokarz, gra na saksofonie Mariusza Kolinki oraz występ wokalny Zuzanny Wróbel. Dodatkowo Malta Służba Medyczna wykona pokaz sprzętu ratowniczego.

Zjazd kończy się w niedzielę grillem dla uczestników w Wał-Rudzie. Tego dnia odbędzie się także prelekcja fizjoterapeuty Anety Góral z Animal Fizjo Tarnów. Zjazd zakończą berneńskie zawody sportowe.

Trudno powiedzieć, kiedy na tarnowskim rynku ostatnio było tak uroczo i zarazem artystycznie. Nie sposób oprzeć się takiemu wydarzeniu!

No votes yet.
Please wait...

Informacje dodatkowe:

Autor tekstu:

Sandra Przeklasa
REKLAMA (B2A02)
Tags: X Zjazd Berneńczyków
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Może Ci się spodobać

„STARczy na dziś” (odc. 182) Jacek Jabłoński
„Senior na czasie” (odc. 76) Marcin Bawiec

Musisz zobaczyć

Brak wyników.
Hide picture