Integracja tarnowskich biznesmenów. Ciekawa dyskusja, wymiana doświadczeń

EdukacjaNewsWydarzenie
Odsłon: 397
REKLAMA (B2A01)

Integracja tarnowskich biznesmenów. Ciekawa dyskusja, wymiana doświadczeń

Rozpędu nabiera projekt realizowany przez tarnowską Izbę Przemysłowo-Handlową. Akademia Biznesu IPH staje się przestrzenią do spotkań ludzi, którzy – z jednej strony – osiągnęli sukcesy w prowadzeniu działalności gospodarczej, z drugiej zaś dla stawiających pierwsze kroki w biznesie lub mających dopiero pomysł na zarabianie pieniędzy własną pracą.

We wtorek, 16 maja, w restauracji Bombaj, odbyło się kolejne spotkanie w tym cyklu. Clou spotkania, które cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, były dwa ciekawe wykłady.

Marek Rzepka, właściciel firmy POLMARK, produkującej osprzęt elektryczny, zaprezentował swoją drogę od momentu przejęcia jednego z upadających zakładów do stworzenia holdingu, który sprzedaje swoje produkty na całym świecie.

Ważna jest dywersyfikacja pomysłów. Szukanie nisz, które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. I nieustannie inwestować. Dużym błędem, który popełniają początkujący biznesmeni jest spoczęcie na laurach i zachłyśnięcie się pierwszym sukcesem czy pierwszymi dużymi pieniędzmi – przekonywał Rzepka, który oprócz swojej podstawowej działalności zajmuje się hodowlą koni czy… produkcją rozmaitych ozdób czy gadżetów dla hodowców zwierząt.

Z kolei Kamil Małochleb zdecydował się poświęcić swoją energię na połączenie swoich osobistych pasji z biznesem. Zajmuje się branżą eventową. Prowadzi szkolenia, imprezy firmowe a nadto jest… zawodowym iluzjonistą.

Swoją karierę zawodową zaczynałem jako piwowar. A z biznesem eventowym wystartowałem w najgorszym momencie, czyli tuż przed pandemią, której raczej nikt się nie spodziewał. Upór, determinacja cierpliwość, wsparcie przyjaciół. To pozwala przetrwać – mówił.

W trakcie spotkania był też czas na kuluarowe rozmowy. O terminie kolejnych spotkań można się dowiadywać śledząc stronę internetową IPH oraz jej portale społecznościowe.

No votes yet.
Please wait...

Informacje dodatkowe:

Autor tekstu:

Łukasz Winczura
Dodatkowe informacje:
Fot. Archiwum IPH
REKLAMA (B2A02)
Tags: Akademia Biznesu Izba Przemysłowo Handlowa Tarnów, Izba Przemysłowo Handlowa Tarnów, Kamil Małochleb, Marek Rzepka Tarnów, STARnowa.tv, Łukasz Winczura
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Może Ci się spodobać

„STARczy na dziś” (odc. 125) Henryk Łabędź
„Senior na czasie” (odc. 73) W Dworze Prezydenckim o polskiej kuchni i nie tylko …

Musisz zobaczyć

Brak wyników.
Hide picture