Integracja tarnowskich biznesmenów. Ciekawa dyskusja, wymiana doświadczeń

EdukacjaNewsWydarzenie
Odsłon: 345
REKLAMA (B2A01)

Integracja tarnowskich biznesmenów. Ciekawa dyskusja, wymiana doświadczeń

Rozpędu nabiera projekt realizowany przez tarnowską Izbę Przemysłowo-Handlową. Akademia Biznesu IPH staje się przestrzenią do spotkań ludzi, którzy – z jednej strony – osiągnęli sukcesy w prowadzeniu działalności gospodarczej, z drugiej zaś dla stawiających pierwsze kroki w biznesie lub mających dopiero pomysł na zarabianie pieniędzy własną pracą.

We wtorek, 16 maja, w restauracji Bombaj, odbyło się kolejne spotkanie w tym cyklu. Clou spotkania, które cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, były dwa ciekawe wykłady.

Marek Rzepka, właściciel firmy POLMARK, produkującej osprzęt elektryczny, zaprezentował swoją drogę od momentu przejęcia jednego z upadających zakładów do stworzenia holdingu, który sprzedaje swoje produkty na całym świecie.

Ważna jest dywersyfikacja pomysłów. Szukanie nisz, które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. I nieustannie inwestować. Dużym błędem, który popełniają początkujący biznesmeni jest spoczęcie na laurach i zachłyśnięcie się pierwszym sukcesem czy pierwszymi dużymi pieniędzmi – przekonywał Rzepka, który oprócz swojej podstawowej działalności zajmuje się hodowlą koni czy… produkcją rozmaitych ozdób czy gadżetów dla hodowców zwierząt.

Z kolei Kamil Małochleb zdecydował się poświęcić swoją energię na połączenie swoich osobistych pasji z biznesem. Zajmuje się branżą eventową. Prowadzi szkolenia, imprezy firmowe a nadto jest… zawodowym iluzjonistą.

Swoją karierę zawodową zaczynałem jako piwowar. A z biznesem eventowym wystartowałem w najgorszym momencie, czyli tuż przed pandemią, której raczej nikt się nie spodziewał. Upór, determinacja cierpliwość, wsparcie przyjaciół. To pozwala przetrwać – mówił.

W trakcie spotkania był też czas na kuluarowe rozmowy. O terminie kolejnych spotkań można się dowiadywać śledząc stronę internetową IPH oraz jej portale społecznościowe.

Informacje dodatkowe:

Autor tekstu:

Łukasz Winczura
Dodatkowe informacje:
Fot. Archiwum IPH
REKLAMA (B2A02)
Tags: Akademia Biznesu Izba Przemysłowo Handlowa Tarnów, Izba Przemysłowo Handlowa Tarnów, Kamil Małochleb, Marek Rzepka Tarnów, STARnowa.tv, Łukasz Winczura

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki

Może Ci się spodobać

„STARczy na dziś” (odc. 125) Henryk Łabędź
„Senior na czasie” (odc. 73) W Dworze Prezydenckim o polskiej kuchni i nie tylko …

Musisz zobaczyć

Brak wyników.
Hide picture