Akademia Biznesu IPH w Tarnowie. Kolacja networkingowa w dniu 30.05.2023 [WIDEO]

EventsNews
Odsłon: 309
REKLAMA (B2A01)

Akademia Biznesu IPH w Tarnowie. Kolacja networkingowa w dniu 30.05.2023 [WIDEO]

We wtorek w restauracji Bombaj Music odbyła się organizowana przez Izbę Przemysłowo-Handlową kolacja sieciująca w ramach projektu Akademia Biznesu IPH. Projekt ten skierowany jest do studentów, osób które rozważają otwarcie własnej działalności gospodarczej bądź są świeżo po jej otwarciu.

W ramach projektu uczestnicy mają okazję brać udział w warsztatach poświęconych różnym zagadnieniom związanym z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej oraz spotykać się z już doświadczonymi przedsiębiorcami podczas kolacji networkingowych podczas których ci drudzy dzielą się historią swojego biznesu oraz bolączkami dnia codziennego w firmach.

Wtorkowa kolacja była przedostatnim wydarzeniem w ramach tegorocznej edycji projektu. Wielkim finałem będzie hackathon który odbędzie się w dniach 5-6 czerwca i będzie stanowił imprezę towarzyszącą Targów Innowacyjności iTAR organizowanych przez Akademię Tarnowską.

Dla osób którym spodobała się taka formuła przekazywania wiedzy mamy jednak dobre wieści. W październiku Izba rusza z kolejnym „kolacyjnym” projektem. Tym razem będzie on poświęcony nowoczesnym technologiom w biznesie. Pierwsza kolacja z wykładem n.t. bezpieczeństwa danych w sieci już 14 czerwca.

Projekt Akademia Biznesu IPH jest współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego w ramach programu „Tu technologia staje się biznesem”.

No votes yet.
Please wait...

Informacje dodatkowe:

Autor tekstu:

Ryszard Nejman

Produkcja:

STARnowa.tv

Montaż:

Rafał Kudrański

Reporter:

Łukasz Winczura

Wideo:

Rafał Kudrański

Dźwięk:

Rafał Kudrański
REKLAMA (B2A02)
Tags: Akademia Biznesu Izba Przemysłowo Handlowa Tarnów, biznes, Izba Przemysłowo Handlowa w Tarnowie, Ryszard Nejman
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Może Ci się spodobać

Dzień Dziecka po tarnowsku [WIDEO]
Czy Tarnów zdąży ze stadionem na Igrzyska Europejskie? Roboty idą pełną parą. Byliśmy w środku jako pierwsi [TYLKO U NAS, ZDJĘCIA]

Musisz zobaczyć

Brak wyników.
Hide picture