Łapczyca. Spotkanie otwarte z samorządowcami i parlamentarzystami

NewsWybory Parlamentarne 2023
Odsłon: 464
REKLAMA (B2A01)

Łapczyca. Spotkanie otwarte z samorządowcami i parlamentarzystami

18 maja br., w Łapczycy (gmina Bochnia) odbyło się spotkanie otwarte z mieszkańcami i samorządowcami dotyczące funduszy rządowych dla Ziemi Bocheńskiej. Dyskusja dotyczyła spraw regionu, potrzebnych inwestycji, sytuacji mieszkańców jak i Polski.

  Ideą takiego spotkania jest przede wszystkim pokazanie jak rząd Prawa i Sprawiedliwości pod kierownictwem Premiera Mateusza Morawieckiego w ostatnich latach wspiera samorządy w różnego rodzaju procesach inwestycyjnych – podkreślał Poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski.

Spotkanie zorganizowane zostało z inicjatywy radnego Powiatu Bocheńskiego Mariusza Zająca. – Chodzi o to aby spotkać się z ludźmi, z mieszkańcami nie tylko Powiatu Bocheńskiego. Takie spotkania organizowane są w całej Polsce. Ponieważ my jako ugrupowanie Prawo i Sprawiedliwość nie boimy się spotkać z wyborcami w tym także z opozycją by czasem twardo ale i skutecznie tłumaczyć, gdzie jest prawda a prawda jest taka, że rząd pod kierownictwem Premiera Mateusza Morawieckiego wsparł każdą grupę społeczną w Polsce. Warto o tym mówić, warto o tym przypominać! – zaznaczał radny Mariusz Zając.

Na spotkaniu pojawili się także przedstawiciele AGROunii.

No votes yet.
Please wait...

Informacje dodatkowe:

Autor tekstu:

Paulina Budzik

Produkcja:

STARnowa.tv

Montaż:

Paulina Budzik

Reporter:

Paulina Budzik

Wideo:

Paweł Kudrański
REKLAMA (B2A02)
Tags: Marek Bzdek, Mariusz Zając, Wiesław Krajewski
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Może Ci się spodobać

„Dwa kwadranse prezydenta” (odc. 51)
„STARczy na dziś” (odc. 126) Stanisław Bukowiec

Musisz zobaczyć

Brak wyników.
Hide picture