Pomóż ustalić tożsamość złodzieja. Twoje mieszkanie może być kolejne!

News
Odsłon: 332
REKLAMA (B2A01)

Pomóż ustalić tożsamość złodzieja. Twoje mieszkanie może być kolejne!

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? Pilnie skontaktuj się z policją! Kradzież portfela wraz z gotówką i dokumentami miała miejsce w dniu 26.02.2024 roku z domu jednorodzinnego w Tarnowie.

Mężczyzna wykorzystując nieuwagę domowników skradł z niezamkniętego domu portfel wraz z gotówka w wysokości 800 złotych oraz kartę bankomatową i dokumenty osobiste. Łączna wartość strat został wyceniona na kwotę 1000 złotych. Zawiadomienie o kradzieży mienia wpłynęło do Komisariatu Policji Tarnów-Centrum, gdzie zostało wszczęte postępowanie przygotowawcze. Do chwili obecnej policjanci ustalili wizerunek sprawcy przestępstwa, jednak nie została ustalona jego tożsamość. Za zgodą tarnowskiej prokuratury publikujemy jego wizerunek.

Jeśli rozpoznajecie Państwo tego mężczyznę lub posiadacie jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości lub miejsca pobytu, prosimy są o kontakt z prowadzącym postępowanie pod numerami telefonu 47 831 2542, (w godzinach 7.30-15.30) bądź całodobowym telefonem 47 831 12 22 lub 112. Na informacje od Państwa czekamy również pod adresem mailowym: mienie.centrum@tarnow.policja.gov.pl lub rzecznik@tarnow.policja.gov.pl

No votes yet.
Please wait...

Informacje dodatkowe:

REKLAMA (B2A02)
Tags: Tarnowska Policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki

Może Ci się spodobać

„Powiedz Paulinie” (odc. 152) Paweł Gawroński
Potężna dawka humoru w Tarnowie. Zapewni ją Prezes, Ślązak i córeczka mamusi!

Musisz zobaczyć

Brak wyników.
Hide picture