Tarninowe Koralobranie – tegoroczna edycja już 19 sierpnia

EdukacjaKulturaNewsWydarzenie
Odsłon: 162
REKLAMA (B2A01)

Tarninowe Koralobranie – tegoroczna edycja już 19 sierpnia

Tarninowe Koralobranie to coroczne wydarzenie, które odbywa się w Tarnowie. W tym roku zostanie zorganizowane w Centrum Wypoczynku i Rekreacji Kantoria TOSIR, w sobotę 19 sierpnia, pomiędzy godzinami 11:00 a 16:00.

Jest to wspaniała okazja do pikniku, szczególnie, że organizatorzy zachęcają do zabrania koca i wzięcia udziału w konkursie na najlepszą kanapkę. Za przygotowane śniadanie w duchu zero waste (tzn. ekologicznie, bez generowania śmieci) można wygrać kosz piknikowy. Dla zaciekawionych tematem ekologii zostaną przeprowadzone zajęcia.
Odbędą się również warsztaty koralowe, gdzie będzie można nauczyć się własnoręcznie wykonywać biżuterię. Warto pamiętać, że nazwa naszego miasta pochodzi od krzewu tarniny, której owoce świetnie sprawdzają się w roli naturalnej biżuterii. Do tego też nawiązuje nazwa wydarzenia.
W planach także inne atrakcje, takie jak animacje dla dzieci, malowanie twarzy oraz bańki mydlane. Zachwycą nas pokazy taneczne, a straż miejska umożliwi znakowanie rowerów. Będzie można też wypocząć w strefie leżakowania.
Serdecznie zachęcamy do spędzenia tej sierpniowej soboty na Kantorii, szczególnie, że na wydarzenie zaprosił prezydent Roman Ciepiela!

Informacje dodatkowe:

Autor tekstu:

Sandra Przeklasa
REKLAMA (B2A02)

Tags: Centrum Wypoczynku i Rekreacji Kantoria TOSIR, Kantoria, Koralobranie, Roman Ciepiela, Urząd Miasta Tarnowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki

Może Ci się spodobać

Zła passa nad Radłowem. Kolejna tragedia
„Powiedz Paulinie” (odc. 129) Anna Pieczarka

Musisz zobaczyć

Brak wyników.
Hide picture