„Edukacyjna Gmina Małopolski 2023” to Gmina Tarnów

EdukacjaNewsWydarzenie
Odsłon: 240
REKLAMA (B2A01)

„Edukacyjna Gmina Małopolski 2023” to Gmina Tarnów

Gmina Tarnów otrzymała tytuł „Edukacyjna Gmina Małopolski 2023”. Za najwyższy ze wszystkich w Małopolsce gmin odsetek bilansów kariery przeprowadzonych w ramach projektu „Kierunek kariera” oraz aktywne angażowanie się w działania promocyjne oferty rozwojowej dla Małopolan – brzmiało uzasadnienie werdyktu. Wyróżnienie z rąk wicemarszałka Józefa Gawrona odebrał wójt Grzegorz Kozioł w trakcie gali „Rozwiń swoją Gminę” zorganizowaną w Proszowicach przez Wojewódzki Urząd Pracy.

Tytuł jest tak naprawdę wyróżnieniem dla naszych mieszkańców, którzy stale chcą podnosić swoje kompetencje, szkolić się niezależnie od wieku. A dzięki porozumieniu o współpracy, które podpisaliśmy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie na rzecz nowych możliwości rozwoju zawodowego osób dorosłych, mają taką możliwość i cieszymy się, że chcą z niej korzystać – mówił Grzegorz Kozioł w programie „Starczy na Dziś”.

Przypomnijmy, iż konkurs „Edukacyjna Gmina Małopolski”, który ma swoją tradycję od 2016 roku, skierowany był do gmin wiejskich i miejsko-wiejskich z terenu całego województwa małopolskiego. Jego celem było nagrodzenie liderów angażujących się w inicjatywy edukacyjne i społeczne, dających dobry przykład mieszkańcom.

No votes yet.
Please wait...

Informacje dodatkowe:

Autor tekstu:

Łukasz Winczura
Dodatkowe informacje:
Fot. Archiwum Gmina Tarnów
REKLAMA (B2A02)
Tags: Edukacyjna Gmina Małopolski 2023, Gmina Tarnów, Grzegorz Kozioł, Józef Gawron, STARnowa.tv, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Łukasz Winczura
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Może Ci się spodobać

Ciekawy jak powstaje spektakl teatralny? Solski zaprasza młodzież na próby otwarte
Diecezja tarnowska ma jedenastu nowych kapłanów

Musisz zobaczyć

Brak wyników.
Hide picture