XIV Ogólnopolski Bieg „Tropem Wilczym” w Ołpinach
Ołpiny znów pobiegły „Tropem Wilczym”. W dwóch biegach, dla dzieci i dorosłych, startowali zarówno doświadczeni sportowcy, jak i amatorzy rekreacji na świeżym powietrzu.
Tegoroczny bieg okazał się wyjątkowym mniędzy innymi ze względu na nowy rekord trasy, jaki udało się osiągnąć reprezentującemu nowosądecką Straż Graniczną Grzegorzowi Rosłońskiemu. Za nim na metę przybiegli kolejno Mateusz Duran i Daniel Bolek. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zdobyła Magdalena Chwaliszek. Na drugim miejscu stanęła Julia Gajda, a trzecie przypadło Hani Mitoraj. Wśród chłopców najlepszy okazał się Błazej Duda. Drugie miejsce wywalczył Michał Kmiecik, a zaraz za nim uplasował się Dawid Szczerba. W kategorii kobiet, podobnie jak przed rokiem, najszybciej pobiegła Natalia Karaś. Drugie miejsce zajęła Wiktoria Trznadel, natomiast trzecie zdobyła Kamila Mitoraj. Nagrodzono również najmłodszych i najstarszych uczestników biegu oraz drużyny rodzinne. Po zmaganiach na trasie zarówno uczestnicy biegu, jak i wszyscy kibicujący im mieszkańcy i goście, mogli uzupełnić energię przysmakami przygotowanymi przez Koło Gospodyń Wiejskich w Ołpinach.





