REKLAMA (B02A1)

Brak komentarzy

Szybkie pytanko: Czy w Tarnowie powinno powstać krematorium?

Spopielarnia zwłok, inaczej krematorium, to coraz częściej wybierany przez Polaków sposób pochówku. Ostatnio podczas burzliwej dyskusji na sesji Rady Miejskiej w Tarnowie padły propozycje, aby to miasto w Tarnowie wybudowało właśnie tego rodzaju obiekt, zyskując możliwość decydowania o jego położeniu oraz przychody z jego działalności. Mamy wszak świeżo w pamięci sytuację z Dębiny Zakrzowskiej w gminie Wojnicz, gdzie jeden z tarnowskich zakładów pogrzebowych próbuje postawić takie krematorium tuż obok domów mieszkalnych. Postanowiliśmy zapytać się Państwa, co na ten temat sądzicie.

Żródło: opracowanie własne
Autor: Mirosław Poświatowski, Piotr Goszczyński
Kategorie: Aktualności, Miasto Tarnów, Szybkie pytanko
REKLAMA (B02A2)

Materiały, które mogą Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres email.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki

REKLAMA (B02B1)

Zobacz podobne
Brak wyników.
Promowane wydarzenia
REKLAMA (B02A3)