Warto podkreślić, że od 2019 roku Gmina Pleśna na OSP otrzymała z budżetu województwa ponad 267 tys. zł – a w skali całego programu to naprawdę znacząca kwota, która pozwoliła na realizację wielu potrzebnych inwestycji.
-Serdeczne podziękowania kieruję także do Przemysława Skrucha, Radnego Powiatu Tarnowskiego. Powiat w ubiegłym roku wsparł nasze prace inwestycyjne kwotą 10 000 zł, za co dziękujemy zarówno na ręce Pana Radnego, jak i Starosty Tarnowskiego Jacka Hudymy. Nie sposób nie wspomnieć o osobach, bez których te działania nie byłyby możliwe – dziękuję Pani Oliwii Tańskiej za przygotowanie wniosku oraz Panu Tadeuszowi Śnieżce za jego koordynację. To właśnie takie zaangażowanie, często niewidoczne na pierwszym planie, buduje realne efekty. Największe słowa wdzięczności kieruję do całego Zarządu Województwa Małopolskiego na czele z Marszałkiem Łukaszem Smółką, za konsekwentne stawianie na pierwszym miejscu bezpieczeństwa mieszkańców Małopolski, w tym mieszkańców naszej gminy – stwierdził wójt Józef Knapik








