REKLAMA (B02A1)

Brak komentarzy

Projekcja filmu „Miało nie żyć”

„Miało nie żyć” to wstrząsający film wyprodukowany przez fundację Życie i Rodzina przedstawiający działania aborcjonistów w polskich szpitalach. W dokumencie odważyli się wypowiedzieć lekarze, specjaliści, politycy i matki. Film, pokazujący piekło aborcji „od kuchni”, ukazujący proceder fałszowania dokumentów, nadużywania przesłanki zagrożenia zdrowia psychicznego czy obchodzenia klauzuli sumienia, pokazany zostanie w Tarnowie, 10 maja (niedziela) o godz. 16:00 w Domu Parafialnym przy Parafii Św. Krzyża i Matki Bożej N. P., ul. Krzyska 112.

„Bohaterami są dzieci, które straciły życie, w których imieniu wypowiadają się osoby, które uczestniczyły w aborcji: lekarze, personel medyczny, pracownicy oddziałów ginekologiczno-położniczych” – mówi „Opoce” Kaja Godek, działaczka fundacji Życie i Rodzina.

Żródło: Fundacja Życie i Rodzina
Autor: Mirosław Poświatowski
Kategorie: Aktualności, Edukacja
REKLAMA (B02A2)

Materiały, które mogą Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres email.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki

REKLAMA (B02B1)

Zobacz podobne
Brak wyników.
Promowane wydarzenia
REKLAMA (B02A3)