„Bohaterami są dzieci, które straciły życie, w których imieniu wypowiadają się osoby, które uczestniczyły w aborcji: lekarze, personel medyczny, pracownicy oddziałów ginekologiczno-położniczych” – mówi „Opoce” Kaja Godek, działaczka fundacji Życie i Rodzina.
Brak komentarzy
Projekcja filmu „Miało nie żyć”
„Miało nie żyć” to wstrząsający film wyprodukowany przez fundację Życie i Rodzina przedstawiający działania aborcjonistów w polskich szpitalach. W dokumencie odważyli się wypowiedzieć lekarze, specjaliści, politycy i matki. Film, pokazujący piekło aborcji „od kuchni”, ukazujący proceder fałszowania dokumentów, nadużywania przesłanki zagrożenia zdrowia psychicznego czy obchodzenia klauzuli sumienia, pokazany zostanie w Tarnowie, 10 maja (niedziela) o godz. 16:00 w Domu Parafialnym przy Parafii Św. Krzyża i Matki Bożej N. P., ul. Krzyska 112.
Żródło: Fundacja Życie i Rodzina
Autor: Mirosław Poświatowski
REKLAMA (B02A2)
Materiały, które mogą Cię zainteresować
REKLAMA (B02B1)
Zobacz podobne
Promowane wydarzenia
XVII Przegląd Strażackich Orkiestr Dętych Powiatu Tarnowskiego im. Ksawerego Stefańczyka
07/06/2026
13:00
Ryglice





