Jak czytamy w komunikacie, „Taryfa dla ciepła nr 20” będzie obowiązywała od 1 kwietnia 2026 r. i wpłynie na wzrost cen ciepła średnio o:
• 1,97 % dla odbiorców w grupach taryfowych S.1;
• 4,79 % dla odbiorców z kotłowni gazowych w Żabnie i Niedomicach;
• 0,07 % dla odbiorców z grupy taryfowej P.
Szczegóły na stronie MPEC




