REKLAMA (B02A1)

Brak komentarzy

Mateusz Reczek | „Co by było, gdyby …” (odc. 16)

ze szkolnego, kronikarskiego zapisu  z Siekierczyny: „w roku szk. 1915/16, w tym roku strasznego rozlewu krwi, młodzież szkoły tutejszej w części przyczyniła się do ulżenia nieszczęśliwym w ich niedoli, a to przez składki składane bądź z polecenia władz wyższych, bądź też dobrowolnie i tak: 

– na fundusz ociemniałych żołnierzy – 10 K 12 h 

– na Kolumny Legionów – 10 K 12 h…. „

Gość programu: Mateusz Reczek
Gospodarz programu: Krystyna Drozd
Data premiery: 2025/10/22
Zdjęcia / operator kamery: Paweł Kudrański
Dźwięk: Paweł Kudrański
Montaż: Paweł Kudrański
Produkcja: STARnowa.tv

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres email.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki

Tagi: Co by było gdyby ..., Krystyna Drozd, Mateusz Reczek
REKLAMA (B02A2)

Materiały, które mogą Cię zainteresować

REKLAMA (B02B1)

To może Cię zainteresować
Promowane wydarzenia
REKLAMA (B02A3)