REKLAMA (B02A1)

Brak komentarzy

Mateusz Reczek | „Co by było, gdyby …” (odc. 15)

– ze stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Mateuszem Reczkiem o poszukiwaniu w 124 miejscowościach powiatu tarnowskiego kronik szkolnych: od parafialnych, trywialnych, powszechnych, ludowych po szkoły  I do IV stopnia.

Gość programu: Mateusz Reczek
Gospodarz programu: Krystyna Drozd
Zdjęcia / operator kamery: Paweł Kudrański
Dźwięk: Paweł Kudrański
Montaż: Paweł Kudrański
Produkcja: STARnowa.tv

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres email.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki

Tagi: Co by było gdyby ..., Krystyna Drozd, Mateusz Reczek
REKLAMA (B02A2)

Materiały, które mogą Cię zainteresować

REKLAMA (B02B1)

To może Cię zainteresować
Promowane wydarzenia
REKLAMA (B02A3)