„W ostatnim tygodniu otrzymaliśmy wyniki konkursu, które napawają nas ogromną dumą. Z przyjemnością informujemy, że blisko pięćdziesięciu uczniów naszej szkoły zdobyło tytuł laureata. Szczególne gratulacje kierujemy do uczennic klasy IV – Heleny Kuty oraz Aleksandry Bigos, które zajęły I miejsce, zdobywając maksymalną liczbę 400 punktów. To wyjątkowe osiągnięcie jest dowodem ich wiedzy, zaangażowania i systematycznej pracy.” – czytamy na profilu FB strony
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom konkursu!
Brak komentarzy
„Matematyczne Orły” w SP w Tarnowcu
Tradycyjnie, jak co roku, uczniowie Szkoły Podstawowej w Tarnowcu wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Orzeł Matematyczny”. Ostatnia edycja odbyła się w grudniu 2025 roku i cieszyła się wyjątkowo dużym zainteresowaniem – uczestniczyła w niej rekordowa liczba ponad dziewięćdziesięciu uczniów.
Żródło: SP w Tarnowcu
Autor: Mirosław Poświatowski
Tagi: Gmina Tarnów





