REKLAMA (B02A1)

Brak komentarzy

Konkurs o Nagrodę im. Tadeusza Tertila

Rusza kolejna edycja Konkursu o Nagrodę im. Tadeusza Tertila. Autorzy najlepszych prac dyplomowych powalczą w sumie o nagrody finansowe o łącznej wartości 14 tys. Złotych – informuje tarnowski magistrat.

Nabór prac potrwa do 15 września. Laureatów poznamy pod koniec października podczas uroczystej, wspólnej sesji Rady Miejskiej w Tarnowie i Rady Powiatu Tarnowskiego w ratuszu.

Nagroda tradycyjnie przyznana będzie w dwóch kategoriach: najlepsza praca licencjacka lub inżynierska oraz najlepsza praca magisterska (w obu przypadkach warunkiem niezbędnym jest obrona pracy w roku akademickim 2025/2026). W wypadku prac magisterskich wyodrębnione są przy tym dwie podkategorie: nauki humanistyczne oraz pozostałe dziedziny nauk społecznych.

Oceny prac dokonają członkowie kapituły, w skład której wejdą przedstawiciele Gminy Miasta Tarnowa i powiatu tarnowskiego. Łączna pula nagród wyniesie w tym roku 14 tysięcy złotych. Oprócz nagrody pieniężnej laureaci otrzymają dyplom i pamiątkową statuetkę.

Żródło: UMT
Autor: Mirosław Poświatowski
Tagi: Urząd Miasta Tarnowa
Kategorie: Aktualności, Edukacja, Miasto Tarnów, Samorząd
REKLAMA (B02A2)

Materiały, które mogą Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres email.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki

REKLAMA (B02B1)

Zobacz podobne
Promowane wydarzenia
REKLAMA (B02A3)