REKLAMA (B02A1)

Brak komentarzy

Gminne Centrum Seniora w Paleśnicy już otwarte

Nie ma co ukrywać: starzejemy się – zarówno jako społeczeństwo, jak i poszczególni ludzie. I zapewne większość z nas osiągnie ten wiek, w którym potrzebować będzie nieco więcej pomocy, ale też uwagi i zainteresowania. Naprzeciw tym potrzebom wyszły władze gminy Zakliczyn, tworząc w Paleśnicy Gminne Centrum Seniora i Osób Niesamodzielnych.

Uroczyste otwarcie obiektu, nastąpiło we wtorek 5 sierpnia, a poprzedzone zostało uroczystą Mszą Świętą pod przewodnictwem biskupa ordynariusza Diecezji Tarnowskiej, Andrzeja Jeża.

Co istotne, udało się znaleźć również środki nie tylko na gruntowny remont, ale i na samo funkcjonowanie placówki.

Żródło: opracowanie własne
Autor: Mirosław Poświatowski
Tagi: Paleśnica
Kategorie: Aktualności, Gmina Zakliczyn, Powiat tarnowski, Wydarzenie, Zdrowie
REKLAMA (B02A2)

Materiały, które mogą Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki

Zobacz podobne
Promowane wydarzenia
Brak wyników.
REKLAMA (B02A3)

STARnowa.tv | Telewizja z charakterem!
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.