Brak komentarzy
Czy połączenie kolejowe do Buska Zdroju i Kielc kiedykolwiek powstanie?
Słynna „szprycha kolejowa”, mająca skomunikować południe Polski, od granicy kraju, przez Nowy Sącz, Tarnów – z Kielcami kiedykolwiek powstanie? Na ten temat rozmawiano w Starostwie Powiatowym w Tarnowie podczas posiedzenia Parlamentarnego Zespołu ds. Rozwoju Małopolski. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów tego posiedzenia.
Żródło: opracowanie własne
Tagi: Jacek Hudyma, Nowy Sącz, Patryk Wicher, Sejmik Województwa Małopolskiego, szprycha kolejowa, Wojciech Skruch
REKLAMA (B02A2)
Materiały, które mogą Cię zainteresować
REKLAMA (B02B1)
Zobacz podobne
Promowane wydarzenia
„Namaste. O samotności w tłumie vol. 2.0” – wernisaż fotografii Ewy Serafińskiej
08/06/2026
16:00
Tarnów





