REKLAMA (B02A1)

Brak komentarzy

Co się stanie z wyczarowanymi 19 milionami?

Najpierw prezydentowi Tarnowa udało się niejako „wyczarować” 19 milionów na wykup udziałów Tarnowskich Wodociągów od Grupy Azoty. Jak informowaliśmy, jeszcze w czasie trwania poprzedniej, nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Tarnowie poświęconej temu zagadnieniu – dwie gminy, Skrzyszów i Gmina Tarnów, przelicytowały magistrat. Nie wiadomo czy „piłka jest jeszcze w grze”, bo nie wiadomo, czy ostateczne decyzje po stronie Grupy Azoty zapadły. Jeśli jednak udziały wykupią gminy – co się stanie z wyczarowanymi 19 milionami zł? Na co zostaną przeznaczone? Radni Prawa i Sprawiedliwości mają na nie własne pomysły. O kwestię tę, w cieniu „Informacji ma temat procesu nabycia udziałów Tarnowskich Wodociągów (…)” na początku dzisiejszej sesji postanowiliśmy zapytać radnego PiS Macieja Aleksandra.

Żródło: opracowanie własne
Autor: Mirosław Poświatowski
Tagi: Rada Miejska w Tarnowie
Kategorie: Aktualności, Miasto Tarnów, Samorząd, Wydarzenie
REKLAMA (B02A2)

Materiały, które mogą Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres email.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki

REKLAMA (B02B1)

Zobacz podobne
Promowane wydarzenia
REKLAMA (B02A3)