Co się stanie z wyczarowanymi 19 milionami?
Najpierw prezydentowi Tarnowa udało się niejako „wyczarować” 19 milionów na wykup udziałów Tarnowskich Wodociągów od Grupy Azoty. Jak informowaliśmy, jeszcze w czasie trwania poprzedniej, nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Tarnowie poświęconej temu zagadnieniu – dwie gminy, Skrzyszów i Gmina Tarnów, przelicytowały magistrat. Nie wiadomo czy „piłka jest jeszcze w grze”, bo nie wiadomo, czy ostateczne decyzje po stronie Grupy Azoty zapadły. Jeśli jednak udziały wykupią gminy – co się stanie z wyczarowanymi 19 milionami zł? Na co zostaną przeznaczone? Radni Prawa i Sprawiedliwości mają na nie własne pomysły. O kwestię tę, w cieniu „Informacji ma temat procesu nabycia udziałów Tarnowskich Wodociągów (…)” na początku dzisiejszej sesji postanowiliśmy zapytać radnego PiS Macieja Aleksandra.









