Brak komentarzy
Akcja zima – podsumowanie działań
Tarnowski magistrat podsumował dotychczasowe działania w ramach „Akcji zima”. W dniach 6-8 stycznia pojazdy pługujące i posypywarki przejechały łącznie 4 609 kilometrów zużyto 422 tony soli oraz 9 ton piasku, zrealizowano 121 dodatkowych interwencji na zgłoszenie mieszkańców. UMT przypomina przy okazji o obowiązku odśnieżania chodników bezpośrednio przylegających do prywatnych posesji. A gdzie należy zgłaszać interwencje?

Gdzie zgłaszać interwencje?
- MPGK (całodobowo): 734 156 432
- ZDiK (pon.–pt., 7:30–15:30): 14 688 31 00
- Służby:Policja i Straż Miejska.
Żródło: Urząd Miasta Tarnowa
Autor: Mirosław Poświatowski
Tagi: Urząd Miasta Tarnowa
REKLAMA (B02A2)
Materiały, które mogą Cię zainteresować
REKLAMA (B02B1)
Zobacz podobne
Promowane wydarzenia
„Namaste. O samotności w tłumie vol. 2.0” – wernisaż fotografii Ewy Serafińskiej
08/06/2026
16:00
Tarnów



