REKLAMA (B02A1)

Brak komentarzy

Koncert Pamięci Świętego Jana Pawła II w Zakliczynie

W kościele pw. św. Idziego Opata w Zakliczynie odbył się wyjątkowy koncert ku pamięci św. Jana Pawła II. Dla zgromadzonych zaśpiewali: biskup Antoni Długosz, Jacek Wójcicki, Anna Sokołowska-Albrudzińska, Mateusz Mijal, Łukasz Lech i Maciej Nieć.
Patronatem Honorowym wydarzenie objęli: Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak, Łukasz Smółka – Marszałek Województwa Małopolskiego i Ryszard Pagacz – Wicemarszałek Województwa Małopolskiego.
Zdjęcia w galerii: Piotr Goszczyński
Edycja cyfrowa zdjęć: Aneta Kudrańska
Żródło: opracowanie własne
Autor zdjęcia / miniaturki: Piotr Goszczyński
Zdjęcia w galerii: Piotr Goszczyński
Edycja cyfrowa zdjęć: Aneta Kudrańska
Autor: Piotr Goszczyński
Kategorie: Aktualności, Gmina Zakliczyn, Kultura, Religia, Wydarzenie
REKLAMA (B02A2)

Materiały, które mogą Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres email.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki

REKLAMA (B02B1)

Zobacz podobne
Brak wyników.
Promowane wydarzenia
REKLAMA (B02A3)