Pływalnia Akademii Tarnowskiej otwarta także dla klientów indywidualnych

EdukacjaNewsSport
Odsłon: 97
REKLAMA (B2A01)

Pływalnia Akademii Tarnowskiej otwarta także dla klientów indywidualnych

Od 1 lipca klienci indywidualni będą mogli korzystać z krytej pływalni Akademii Tarnowskiej. Osoby spoza społeczności akademickiej korzystają z basenu już od kilku lat, ale jedynie po wcześniejszej rezerwacji i wynajęciu torów. Teraz wystarczy przyjść na basen, kupić bilet i korzystać z możliwości uprawiania tego pięknego sportu.

Osoby, które zechcą popływać wpuszczane będą na basen po zakupie biletu (płatność tylko w formie bezgotówkowej, karty typu multisport nie są na razie akceptowane) na 45-minutowe tercje. Po ich zakończeniu ratownik będzie prosił o opuszczanie basenu. Limit wejść to 24 osoby na tercję.

Wejścia indywidualne będą możliwe w poniedziałki, środy oraz piątki w godzinach:

·         10-10.45

·         10.45-11.30

·         11.30-12.15

·         12.15-13

·         13-13.45

·         13.45-14.30

·         14.30-15.15

·         15.15-16

·         16-16.45

·         18-18.45

·         18.45-19.30

CENY BILETÓW: 15 zł – normalny, 12 zł ulgowy (dzieci, młodzież, studenci do 26. roku życia – po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej, emeryci i renciści – po okazaniu ważnej legitymacji emeryta lub rencisty).

– W trakcie roku akademickiego nasza pływalnia jest bardzo mocno obłożona, co nie dziwi zważywszy na to, że pierwszeństwo w korzystaniu z niej mają oczywiście studenci w ramach zajęć. Wiele godzin jest także wyprzedanych dla sekcji, szkółek nauki pływania i firm. W wakacje mamy możliwość wpuszczania na basen większej ilości osób i zgodnie z obietnicą złożoną przez Panią Rektor właśnie ro robimy. Pod koniec lipca przeanalizujemy zainteresowanie i podejmiemy decyzję co do dalszego otwarcia pływalni dla osób spoza naszej społeczności w kolejnych miesiącach – tłumaczy Wojciech Nowak, pełnomocnik Rektora AT ds. komercjalizacji obiektów sportowych.

Uczelnia nie zapewnia parkingu. W sierpniu basen będzie nieczynny ze względu na zaplanowaną wcześniej przerwę technologiczną.

No votes yet.
Please wait...

Informacje dodatkowe:

REKLAMA (B2A02)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki

Może Ci się spodobać

Finalistka „Mam Talent!” już jutro na „Zdearzeniach”
Antonina Tarczoń wicemistrzynią Polski we wspinaczce na czas

Musisz zobaczyć

Brak wyników.
Hide picture