15 czerwca: Trening z Pudzianem i…

Co? Gdzie? Kiedy?NewsSport
Odsłon: 127
REKLAMA (B2A01)

15 czerwca: Trening z Pudzianem i…

Warto będzie wybrać się 15 czerwca od godz. 13:30 do Centrum Treningowego Unia Tarnów obok Areny Jaskółka, gdzie jednym z głównych punktów programu ma być wspólny trening z pięciokrotnym Mistrzem Świata Strongman i zawodnikiem MMA Mariuszem Pudzianowskim. W programie także walki pokazowe, turniej piłkarski, punkt kontroli sprawności, pokazy służb mundurowych, liczne atrakcje dla najmłodszych. Impreza połączona jest z akcją charytatywną na rzecz małego Marcelka.

Impreza, przeznaczona dla całych rodzin z dziećmi, będzie jednocześnie unikalną okazją, aby trenować z jednym z najsilniejszych ludzi na świecie! W programie: zmagania młodych talentów piłkarskich, ekscytujące pokazy walk, możliwość sprawdzenia swojej formy fizycznej, wiele zabaw i konkursów z nagrodami, idealne atrakcje dla najmłodszych, kreatywna zabawa dla dzieci, fascynujące prezentacje, muzyka i taniec na żywo, AX Dance Academy Patrycja Rej, TKS Karate Tarnów Magda Hajduk.

Biorąc udział w tym wydarzeniu, będziemy mieli okazję również pomóc małemu Marcelkowi. „Wychodząc ze szpitala, usłyszeliśmy, że nie rozstaniemy się z respiratorem i nie wolno będzie nam spotykać się z bliskimi. Choroby, wirusy i bakterie czyhają na nas wszędzie, a dłuższe spacery będą niemożliwe. Staniemy się więźniami w czterech ścianach własnego mieszkania. Te słowa i wizja trudnej przyszłości nie zniechęciła nas do dalszej walki” – piszą rodzice Marcela.

Główną chorobą Marcelka jest mutacja genetyczna MTM1, miopatia miotubularna sprzężona z chromosomem X.
Na organizowanym evencie będą biletowane atrakcje dla dzieci oraz dorosłych z których część dochodu zostanie przekazana na rehabilitację Marcelka.

No votes yet.
Please wait...

Informacje dodatkowe:

REKLAMA (B2A02)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki

Może Ci się spodobać

Piknik dla dzieci
Forum Nauka-Gospodarka-Biznes na AT

Musisz zobaczyć

Brak wyników.
Hide picture