Viki Gabor i Golec uOrkiestra na koncercie charytatywnym w Skrzyszowie

News
Odsłon: 271
REKLAMA (B2A01)

Viki Gabor i Golec uOrkiestra na koncercie charytatywnym w Skrzyszowie

Gmina Skrzyszów zaprasza na XII Koncert Charytatywny z udziałem Golec uOrkiestra, Viki Gabor oraz Vida Duo, który odbędzie się 11 lutego 2024 roku.

Już 11 lutego 2024 roku odbędzie się XII Koncert Charytatywny w Gminie Skrzyszów. Wśród gwiazd, które uświetnią to wydarzenie, znajdą się znane i lubiane zespoły oraz wykonawcy: Golec uOrkiestra, Viki Gabor oraz Vida Duo.

Bilety na koncert są dostępne  w punktach stacjonarnych na terenie gminy Skrzyszów, w tym w Urzędzie Gminy, szkołach podstawowych i bibliotekach. Cena biletu została ustalona na 50 zł.

Dochód z wydarzenia przekazany zostanie na pomoc chorym dzieciom z terenu gminy. Wydarzenie, jak co roku, organizowane jest przez Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Skrzyszów, Szkołę Podstawową nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie oraz organizacje pozarządowe z terenu gminy Skrzyszów – KGW w Szynwałdzie, KGW w Ładnej, KGW „Czerwone Korale” w Łękawicy, Klub Kobiet Kreatywnych Gracja, Koło Pszczelarzy w Skrzyszowie, Stowarzyszenie Mój Szynwałd wraz z Klubem Seniora+ „Pogodny Klubik” oraz Ochotnicze Straże Pożarne z gminy Skrzyszów. 

W trakcie koncertu na skrzyszowskiej scenie zagrają zespoły, których utwory niejednokrotnie zajmowały najwyższe miejsca na krajowych listach przebojów. Jako pierwsi zaprezentują się Vida Duo. Następnie przed skrzyszowską publicznością wystąpi zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019 – Viki Gabor. Jako ostatni do zabawy zaprosi zespół, który zasłynął z takich przebojów jak „Lornetka”, „Słodycze” czy „Ściernisco” czyli Golec uOrkiestra.

Elementem, którego nie może zabraknąć w trakcie skrzyszowskiego wydarzenia jest licytacja. Wśród przekazanych przedmiotów są obrazy malarzy związanych z tarnowskim środowiskiem artystycznym – Teresy Szafrańskiej i Wacława Onaka. Wśród licytowanych przedmiotów znalazły się także przedmioty związane ze sportem – klubowa koszulka Bartosza Kapustki z podpisami zawodników Legii Warszawa oraz motocykl żużlowy (wystawowy) przekazany przez medalistę Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na żużlu –  Bartłomieja Kowalskiego. Oprócz wyżej wymienionych przedmiotów licytowane będą: obraz podarowany przez Koło Łowieckie Dzik w Tarnowie, kosz miodów od Koła Pszczelarzy w Szynwałdzie, voucher na dwugodzinną przejażdżkę pojazdami zabytkowymi ufundowany przez ArchSolution Donata Młynarska, ręcznie robione serwety (KGW Szynwałd) oraz Anioł na Desce wykonany przez Natalię Onak-Turaj.   

Koncerty Charytatywne od początku cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców gminy Skrzyszów i regionu tarnowskiego. Dzięki wytężonej pracy, wsparciu darczyńców i sponsorów udało się wypromować wydarzenie, które rozpoznawalne jest w całym regionie tarnowskim. W ramach wydarzenia na skrzyszowskiej scenie zaprezentowały się do tej pory m.in. Ania Wyszkoni, Lady Pank, Dżem, Cleo i Maryla Rodowicz. Wszystkie koncerty są skrupulatnie rozliczane, a wyniki akcji publikowane są na stronie internetowej Urzędu Gminy
w Skrzyszowie (www.skrzyszow.pl). 

W trakcie wszystkich Koncertów zebrano ponad 932 700 zł. Po odjęciu kosztów zysk przekazany został na rzecz 52 mieszkańców gminy Skrzyszów (483 322,52 zł). Dzięki zebranym środkom zorganizowano turnusy rehabilitacyjne, konsultacje u specjalistów, zakupy leków czy udało się dostosować pomieszczenia dla osób
 z niepełnosprawnościami. 

Głównym sponsorem XII Koncertu Charytatywnego jest 3W Dystrybucja Budowlana, Tadmar Centrum Instalacji. Patronat medialny nad koncertem objęli: Kurier Tarnowski, RDN Małopolska, Temi Galicyjski Tygodnik Informacyjny, Tarnowska.tv, Ryglice-Okolice Lokalny portal informacyjny, Gazeta Krakowska nasze miasto, Tygodnik Miasto i Ludzie, Super Galicja, tarnowskieinfo.pl, Ilustrowany Kurier Codzienny IKC, Koncertowy Tarnów i okolice, Starnowa.tv, Imprezowy Region. 

12 Koncert CHARYTATYWNY pod patronatem Wójta Gminy Skrzyszów Marcina Kiwiora

Niedziela, 11 lutego 2024 r., hala sportowa w Skrzyszowie k. Tarnowa

Bilet – 50 zł (www.evently.pl, Urząd Gminy w Skrzyszowie, biblioteki na terenie gminy Skrzyszów)

Harmonogram*: 

g. 17 – otwarcie bram

g. 18 – rozpoczęcie koncertu – Vida Duo

g. 18.30 – Viki Gabor

g. 19 – licytacja

g. 19.30 – Golec uOrkiestra

* Harmonogram może ulec zmianie.

Wydarzenie to nie tylko okazja do wysłuchania znakomitych wykonawców, ale również szansa na wsparcie ważnych celów charytatywnych. Więcej dowiesz się z konferencji prasowej!

Rating: 5.00/5. From 1 vote.
Please wait...

Informacje dodatkowe:

Produkcja:

STARnowa.tv

Montaż:

Paulina Budzik

Wideo:

Paweł Kudrański

Dźwięk:

Paweł Kudrański
REKLAMA (B2A02)
Tags: Koncert Charytatywny, Marcin Kiwor, Wójt Gminy Skrzyszów
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Może Ci się spodobać

Tarnowski MORD wychodzi naprzeciw Ukraińcom
Najlepszy sposób na kaca? | „Szybkie pytanko” (odc. 9)

Musisz zobaczyć

Brak wyników.
Hide picture