Ambasador Tarnowa Maestro Krystian Tkaczewski i jego Goście ponownie w Tarnowie

News
Odsłon: 360
REKLAMA (B2A01)

Ambasador Tarnowa Maestro Krystian Tkaczewski i jego Goście ponownie w Tarnowie

Poniżej list dr Krystiana Tkaczewskiego Dyrektora Artystycznego Festiwalu wraz z programem wydarzenia.
Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszam na VII Międzynarodowy Festiwal Ambasador Tarnowa Maestro Krystian Tkaczewski i jego Goście, który odbędzie się w dniach 30-lipca-12 sierpnia 2023 roku w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie. Festiwal odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Tarnowa.
Organizatorem festiwalu są: Urząd Miasta Tarnowa- Wydział Kultury, Zespół Szkół Muzycznych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tarnowie oraz Connecticut Chopin Foundation. Tego lata zapraszamy na siódmą edycję tego prestiżowego festiwalu pianistycznego, Najbliższa edycja będzie obfitować w wiele ważnych wydarzeń koncertowych.
W tegorocznym wydarzeniu wezmą udział pianiści z takich krajów jak: Polska, Japonia, USA, Chiny, Niemcy, Singapur, Szwecja, Słowenia, Belgia, Francja, i Bułgaria. W tym roku ponownie będziemy słuchać gry najciekawszych pianistów polskich i zagranicznych.
Od początku istnienia imprezy, w wydarzeniu biorą udział najbardziej utalentowani tarnowscy pianiści, którzy mają również okazję, by nieodpłatnie doskonalić swói warsztat pianistyczny pod okiem uznanych pedagogów.
W koncercie inauguracyjnym, który odbędzie się 30 lipca o godzinie 18 weźmie udział patron festiwalu – Ambasador Tarnowa dr Krystian Tkaczewski. Wystąpi on razem z dwójką znakomitych pianistów: Dennisem Orkiszewskim z Polski oraz Ioanna Ivanova z Bułgarii.
Chciałbym serdecznie zaprosić na koncerty w dniach 5-6 sierpnia 2023, kiedy to zaproszeni pianiści wystąpią wraz z Tarnowską Orkiestrą Kameralną pod batutą Masahi Katayama z Japonii.
Wykładowcami w tym roku będą uznani pianiści: dr Krystian Tkaczewski (Polska), Philippe Raskin (Belgia), Masahi Katayama (Japonia), Maria Murawska (Polska) oraz Jia Shi (USA).
Życzę Państwu wspaniałych artystycznych wrażeń i zapraszam na VII Międzynarodowy Festiwal Pianistyczny Ambasador Tarnowa Maestro Krystian Tkaczewski i jego Goście, który odbędzie się w dniach 30 lipca-12 sierpnia, 2023 w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie.
Kalendarz wydarzeń
Tarnów 30 lipca-12 sierpnia 2023 r.
Sala Koncertowa Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie, ul. Lippoczy’ego 4
30.07.2023 godz. 18- Koncert Inauguracyjny – Krystian Tkaczewski oraz zaproszeni Goście-
Ioanna Ivanova (Bułgaria), Dennis Orkiszewski (Polska/Niemcy)
3.08.2023, godz. 18 – Koncert uczestników festiwalu z Polski, Belgii, USA, Chin,Japonii, USA, Słowenii, Szwecji, Singapuru
4.08.2022, godz. 18 – Koncert uczestników festiwalu z Belgii, USA, Chin, Słowenii, Japonii, USA, Szwecji, Singapuru.
5.08.2022 godz. 18 – Koncert uczestników festiwalu z Polski, Japonii, Bułgarii, USA, Chin, Singapuru, Słowenii, Szwecji z towarzyszeniem Tarnowskiej Orkiestry Kameralnej, dyr. Masahi Katayama
Sala Koncertowa ZSM im. I.J. Paderewskiego
6.08.2022, godz. 18 – Koncert uczestników festiwalu Wystąpią pianiści z Polski, Japonii, USA, Słowenii, Singapuru, Belgii z towarzyszeniem Tarnowskiej Orkiestry Kameralnej, dyr. Masahi Katayama
Sala Koncertowa ZSM im. I.J. Paderewskiego
12.08.2022, godz. 18 – Koncert uczestników festiwalu oraz zaproszonych Gości z Polski, USA, Chin oraz Bułgarii.
Dr Krystian Tkaczewski
Dyrektor Artystyczny
No votes yet.
Please wait...

Informacje dodatkowe:

REKLAMA (B2A02)
Tags: Krystian Tkaczewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki

Może Ci się spodobać

Nowoczesne technologie w służbie biznesowi
UWAGA! Zmiana organizacji ruchu

Musisz zobaczyć

Brak wyników.
Hide picture