Strzelali po przystankach, bo im się nudziło…

NewsWydarzenie
Odsłon: 250
REKLAMA (B2A01)

Strzelali po przystankach, bo im się nudziło…

Niecałe trzy tygodnie trwało ustalanie sprawców odpowiedzialnych za uszkodzenia szyb wiat przystankowych w gminie Skrzyszów. Młodzi mężczyźni przyznali się do zarzutów uszkodzenia mienia i dobrowolnie poddali się karze.

Na początku czerwca policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Centrum otrzymali zgłoszenie uszkodzeń kilku wiat przystankowych na terenie gminy Skrzyszów. Nieznani sprawcy porozbijali w nich szyby. Straty zostały wycenione na kwotę prawie 7 tys. PLN. Kilkanaście dni zbierano materiał dowodowy i ustalano osoby odpowiedzialne za to przestępstwo. Sprawcami okazali się trzej 20-letni mieszkańcy gminy Skrzyszów, którzy przyznali się do winy. Usłyszeli pięć zarzutów, zdecydowali dobrowolnie poddać się karze.

Młodzi mężczyźni wracali z wydarzenia kulturalnego zorganizowanego w gminie. Jadąc samochodem osobowym przejeżdżali obok przystanków autobusowych i z nudów strzelali z wiatrówki w szyby przystankowe rozbijając je. W ten sposób uszkodzili pięć wiat przystankowych powodując straty w wysokości 6700 złotych – relacjonuje asp. Sztab. Paweł Klimek, rzecznik tarnowskiej policji.

Materiały z całej sprawy otrzymała już tarnowska prokuratura.

No votes yet.
Please wait...

Informacje dodatkowe:

Autor tekstu:

Łukasz Winczura
Dodatkowe informacje:
Fot. KMP Tarnów
REKLAMA (B2A02)
Tags: PawełKlimek, policja Tarnów, STARnowa.tv, wandale Skrzyszów, Łukasz Winczura
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Może Ci się spodobać

„Wiadomości z tygodnia” (odc. 17)
Chciałbyś podriftować? Wpadnij do Galerii Tarnovia

Musisz zobaczyć

Brak wyników.
Hide picture