Wakacje tuż, tuż… może morze albo półkolonie z Planetą Robotów? [TEKST]

News
Odsłon: 354
REKLAMA (B2A01)

Wakacje tuż, tuż… może morze albo półkolonie z Planetą Robotów? [TEKST]

Wakacje za pasem a Ty nie masz pomysłu jak zorganizować letni wypoczynek swoim pociechom? Mamy na to sposób! Skorzystaj z oferty "Planety Robotów", która od lat organizuje dla dzieci bezpieczną przestrzeń gdzie mogą rozwijać swoje umiejętności. To nic innego jak niesamowita przygoda w świecie nauki i technologii.

W te wakacje przygotowano dwie tematyki: Klasyczną LEGO robotykę i programowanie w środowisku Minecraft oraz nowość! Półkolonie Kreatywno-Technologiczne dla dziewczynek. Półkolonie letnie 2023 to pięć dni kreatywnej zabawy dla dzieci w wieku 6-8 lat oraz 9-12 lat. Organizatorzy zachęcają do wspólnego budowania i programowania wymarzonych robotów, konstruowania niepowtarzalnych budowli z klocków, poznania kobiet które osiągnęły sukces w nauce. Udział w półkolonii to również okazja do przeprowadzania eksperymentów naukowych oraz wzięcie udziału w animacjach sportowych i artystycznych. Nie zabraknie również zabaw na świeżym powietrzu.

  • Półkolonie Robotyka i Minecraft

Klasyczne półkolonie powracają w najlepszym wydaniu! Wspólnie zbudujemy i zaprogramujemy roboty LEGO, poznamy podstawy programowania w Minecraft, przeprowadzimy eksperymenty naukowe oraz weźmiemy udział w animacjach i zabawach sportowych. Każdy turnus trwa 5 dni, opieką nad dziećmi zajmą się wychowawcy zgłoszeni do MEN. Półkolonie organizujemy w wielu miastach na terenie całej Polski.

  • Półkolonie Projektowanie i Technologie

Design Lab wita! Odkryj nasze półkolonie dla dziewczyn, łączące pasję, kreatywność i innowację z nauką i zabawą! Nasze półkolonie pobudzą ciekawość, rozwijają umiejętności i zainspirują uczestniczki do odkrywania talentów. Zajęcia projektowe i technologiczne w towarzystwie rówieśniczek, stanowią doskonałe połączenie nauki z zabawą. Zapisz swoją córkę już dziś i pozwól jej stać się częścią tej niezwykłej przygody!

Szczegółową ofertę półkolonii letniej sprawdź tutaj. 

No votes yet.
Please wait...

Informacje dodatkowe:

Produkcja:

STARnowa.tv
REKLAMA (B2A02)
Tags: LEGO, Planeta Robotów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki

Może Ci się spodobać

Świerczkowiacy mają 60 lat! [ZDJĘCIA]
„STARczy na dziś” (odc. 140) Zbigniew Kajpus

Musisz zobaczyć

Brak wyników.
Hide picture