Ciągnik przygniótł traktorzystę. 78-latek nie przeżył

AlertNews
Odsłon: 462
REKLAMA (B2A01)

Ciągnik przygniótł traktorzystę. 78-latek nie przeżył

Ciągnik rolniczy przygniótł traktorzystę podczas prac w lesie. Pojazd przewrócił się na bok w trudno dostępnym, nierównym terenie.

Do tragicznego wypadku doszło 5 czerwca w godzinach popołudniowych w miejsowości Lubinka (gmina Pleśna). Zjeżdżając ze wzniesienia ciągnikiem rolniczym 78-latek stracił nad nim kontrolę. Ratując się przed wywróceniem traktora zeskoczył z niego, niestety tak niefortunnie, że pojazd go przygniótł. W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Na miejsce skierowano zespoły ratownictwa medycznego, strażaków oraz policjantów. Ratownicy, którzy przyjechali na miejsce nie byli w stanie uratować mężczyzny, który zmarł w wyniku poniesionych obrażeń wewnętrznych. Policjanci podczas rozmowy z osobami mającymi informację w sprawie ustalili, że 78-latek podczas zjeżdżania ze wzniesienia, ciągnąc za traktorem przyczepę z sianem stracił kontrolę na kierowanym zespołem pojazdów. Ciągnik rolniczy przewrócił się i przygniótł zeskakującego z niego kierowcę. W związku ze śmiertelnym wypadkiem na miejsce skierowani zostali policjanci z zespołu dochodzeniowo-śledczego, którzy wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora rejonowego. Postępowanie w związku ze śmiercią mężczyzny przeprowadzą policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Zachód.

Prace w rolnictwie to często ciężkie i niebezpieczne zajęcia. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności w trakcie prac polowych. Czasem wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do nieszczęścia, co może kosztować utratę zdrowia, a czasem nawet życia.

No votes yet.
Please wait...

Informacje dodatkowe:

Autor tekstu:

Paulina Budzik

Produkcja:

STARnowa.tv
Dodatkowe informacje:
Zdj. KMP w Tarnowie
REKLAMA (B2A02)
Tags: KMP w Tarnowie, Tarnowska Policja
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Może Ci się spodobać

„STARczy na dziś” (odc. 141) Piotr Kopa
Świerczkowiacy mają 60 lat! [ZDJĘCIA]

Musisz zobaczyć

Brak wyników.
Hide picture