Radgoszcz z umową na trzy inwestycje

InwestycjeNews
Odsłon: 294

Radgoszcz z umową na trzy inwestycje

W Domu Strażaka w Radgoszczy 19 maja br., podpisano umowę na zadania inwestycyjne finansowane z Polskiego Ładu. Mowa o budowie mostu na ul. Dębowej w sołectwie Luszowice, modernizacji budynku OSP w Radgoszczy oraz przebudowie oczyszczalni ścieków na terenie gminy Radgoszcz.

Do gminy Radgoszcz na realizację wspomnianych inwestycji z Rządowego  Funduszu „Polski Ład” trafi ok. 11,5 miliona złotych.

 – Bardzo się cieszymy jako społeczność ochotników z Radgoszczy, że w końcu nasz budynek budowany przez naszych ojców i dziadków doczeka się potężnego remontu za kwotę blisko 4 milionów złotych – mówi Prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP w Radgoszczy oraz wiceprezes OSP w Radgoszczy dh Kamil Kwiatkowski.

 Chciałbym podziękować Premierowi Mateuszowi Morawieckiemu za ten wspaniały program dla inwestycji lokalnych, gdzie samorządowcy mogą zrealizować najbardziej potrzebne inwestycje w terenie – podkreśla Wiesław Krajewski, poseł na Sejm RP.

Informacje dodatkowe:

Produkcja:

STARnowa.tv

Montaż:

Paulina Budzik

Reporter:

Paulina Budzik

Wideo:

Paweł Kudrański
Tags:

1 Komentarz. Zostaw komentarz

  • Pan Poseł nie robi nic nadzwyczajnego to jest jego normalna praca i obowiązki za które bierze sowite wynagrodzenie jako poseł i to do niego między innymi należy starać się aby sciagać fundusze dla lokalnych samorządów z jego terenu wyborczego. A o tyle ma ułatwione zadanie, że jest z partii która tworzy rząd a więc ma bezpośredni wpływ na alokacje środków. Podsumowując nie na za co dziękować Panu Posłowi, to tak jak by dziękować każdej osobie że chodzi do pracy i łaskawie wykonuje swoje obowiązki.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Może Ci się spodobać

SPOtkajmy się dziś w Galerii Tarnovia
Ks. prof. Michał Heller z doktoratem honoris causa Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie

Musisz zobaczyć

Brak wyników.