Spektakularna akcja policjantów rzeszowskiego CBŚP. Dwie tarnowskie agencje towarzyskie zamknięte. Sutenerzy pod kluczem

AlertNewsWydarzenie
Odsłon: 257
REKLAMA (B2A01)

Spektakularna akcja policjantów rzeszowskiego CBŚP. Dwie tarnowskie agencje towarzyskie zamknięte. Sutenerzy pod kluczem

Werbowali prostytutki, zapewniali im lokale w Tarnowie i umawiali z klientami. Policjanci z rzeszowskiego CBŚP zatrzymali trzy osoby podejrzane o udział w zorganizowanej grupie przestępczej czerpiącej korzyści z nierządu. Według śledczych mogli oni zarobić na nielegalnym biznesie ponad 600 tys. zł. Sprawa, jak słyszymy, jest rozwojowa.

W ramach śledztwa prowadzonego od dłuższego czasu pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Tarnowie, policjanci z rzeszowskiego CBŚP przy wsparciu funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, zatrzymali troje mieszkańców Tarnowa – Sebastiana B., Katarzynę S. i Wiolettę B. – w wieku od 41 do 44 lat, którzy w latach 2019 – 2023 zajmowali się prowadzeniem na terenie miasta dwóch agencji towarzyskich, tzw. mieszkaniówek. Podczas akcji policjanci przeszukali mieszkania, agencje, samochody oraz inne obiekty użytkowane przez zatrzymanych, zabezpieczając m.in. dokumentację, nośniki danych informatycznych, telefony komórkowe oraz blisko 20 tys. zł w gotówce.

Podejrzani zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie przedstawiono im zarzuty czerpania korzyści z cudzego nierządu oraz kierowania i udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Wśród zatrzymanych są dwie osoby, które w przeszłości wchodziły już w konflikt z prawem w zakresie przestępstw związanych z wolnością seksualną i obyczajnością. Wobec Sebastiana B. i Katarzyny S. sąd zastosował tymczasowe aresztowanie.

Według śledczych w „mieszkaniówkach” mogło świadczyć usługi seksualne kilkadziesiąt kobiet, a grupa na nielegalnym biznesie mogła zarobić ponad 600 tys. zł. Sprawa ma charakter rozwojowy i niewykluczone są kolejne zatrzymania.

No votes yet.
Please wait...

Informacje dodatkowe:

Autor tekstu:

Łukasz Winczura
Dodatkowe informacje:
Fot: Materiały CBŚP
REKLAMA (B2A02)
Tags: agencje towarzyskie Tarnów, CBŚP Rzeszów, likwidacja agencji towarzyskich Tarnów, STARnowa.tv, Łukasz Winczura
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Może Ci się spodobać

„Dwa kwadranse prezydenta” (odc. 50)
Tarnowskie fontanny nieczynne. Nie wiemy jak długo, ale wiemy, dlaczego…

Musisz zobaczyć

Brak wyników.
Hide picture