Amfiteatr ponownie otwarty dla publiczności

KulturaNewsWydarzenie
Odsłon: 415
REKLAMA (B2A01)

Amfiteatr ponownie otwarty dla publiczności

Do 30 września Amfiteatr Letni, znajdujący się przy ulicy Kopernika, będzie czynny dla tarnowian. Za nami już pierwszy koncert w tym sezonie.

Jak informuje Tarnowskie Centrum Kultury, w maju i we wrześniu placówka będzie otwarta między godziną 12 a 18. Z kolei od czerwca do końca sierpnia w amfiteatrze będzie można wypoczywać w godzinach 10-20. W tych samych godzinach czynna będzie kawiarnia, która znajduje się na terenie obiektu.

Za nami już pierwsze wydarzenie kulturalne w amfiteatrze. W środę, 3 maja, zagrała w nim Orkiestra Dęta Zakładów Azotowych, czcząc w ten sposób 232. rocznicę uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja.

O planowanych kolejnych imprezach będziemy informowali na bieżąco.

Przypomnijmy, w 2018 roku zakończył się trwający kilka lat remont tego miejsca. Urządzono wówczas między innymi nową widownię, odnowiono muszlę koncertową i zaplecze. Od tego czasu w amfiteatrze odbyło się bardzo wiele ciekawych imprez, między innymi bardzo popularne Tarnowskie Szanty na Starówce, szereg koncertów a także pokazywano transmisje meczów piłkarskich z udziałem naszej reprezentacji.

No votes yet.
Please wait...

Informacje dodatkowe:

Autor tekstu:

Łukasz Winczura
REKLAMA (B2A02)
Tags: amfiteatr Tarnów, STARnowa.tv, Tarnowskie Centrum Kultury, Łukasz Winczura
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Może Ci się spodobać

Tragiczny wypadek na torach w Tarnowie, w okolicach wiaduktu przy ul. Gumniskiej
Papież Franciszek spotkał się z tarnowskimi alumnami

Musisz zobaczyć

Brak wyników.
Hide picture