Gminny konkurs recytatorski – „Poezjo, moja poezjo…”

KulturaNewsWydarzenie
Odsłon: 215
REKLAMA (B2A01)

Gminny konkurs recytatorski – „Poezjo, moja poezjo…”

Z poezją Frysztakowej za pan brat!

29 marca 2023r. w Szkole Podstawowej w Tarnowcu odbył się Gminny Konkurs Poezji Józefy Frysztakowej oraz Gminny Konkurs Plastyczny na pracę do wybranego utworu Józefy Frysztakowej pod hasłem: „Poezjo, moja Poezjo…” w 15 rocznicę śmierci Poetki.

WYNIKI:

  • Kategoria – klasy I – III

I miejsce – Antoni Bober – SP Koszyce Małe,

II miejsce – Diana Dobosz – SP Tarnowiec,

III miejsce – Anna Radwan – SP nr 1 Wola Rzędzińska.

Wyróżnienie: Dawid Moskal – Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna w Tarnowie,

Karolina Bernadyn – SP w Turzy.

  • Kategoria – klasy IV – VI

I miejsce – Martyna Sobol – SP nr 1 Wola Rzędzińska,

II miejsce – Oliwia Bołoz – SP Koszyce Małe,

III miejsce – Małgorzata Karasińska – SP nr2 Wola Rzędzińska.

Wyróżnienie: Kamila Stankowska – SP Koszyce Małe,

Dawid Sysło – Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna w Tarnowie.

  • Kategoria – klasy VII – VIII

I miejsce – Nelly Gierakt – SP w Tuchowie,

II miejsce – Milena Szczupak – SP w Zgłobicach,

III miejsce – Katarzyna Filar SP w Łękawce,

Nikodem Czapkowicz SP w Porębie Radlnej.

 

Konkursowi plastycznemu przewodniczył Łukasz Wojtanowski – artysta – malarz, nauczyciel Liceum Plastycznego w Tarnowie. Przy ocenie prac współpracowała Maria Szczepańska – nauczyciel plastyki. W tym roku szkolnym wpłynęło 136 różnorodnych prac plastycznych

Przyznano następujące miejsca:

  • Klasy I – III

I miejsce – Małgorzata Gierach – SP Jodłówka Wałki,

I miejsce – Blanka Szmigielska – SP Jodłówka Wałki,

II miejsce – Kamil Kozioł – SP nr2 Wola Rzędzińska,

III miejsce – Wiktoria Pyzdek – SP Łękawka.

Wyróżnienie – Nikola Gastoł – SP Koszyce Małe,

Karolina Pater – SP Zbylitowska Góra,

Barbara Dubiel – SP Zbylitowska Góra.

  • Klasy IV – VI

I miejsce – Martyna Kurek – SP Tarnowiec,

II miejsce – Oliwia Lech – SP Łękawka,

II miejsce – Maria Kacer – SP Zgłobice,

III miejsce – Natalia Szmigielska – SP Jodłówka Wałki.

Wyróżnienie – Gabriela Lis – SP Jodłówka Wałki,

Wojciech Łucarz – SP Koszyce Wielkie,

Natalia Lechowicz – SP Turza,

Andżelika Kamyk – Turza,

Adrian Łątka – SP Turza,

Patrycja Łątka – Poręba Radlna.

  • Klasy VII – VIII

I miejsce – Maja Dychtoń – SP Zgłobice,

I miejsce – Natalia Krok – SP Tarnowiec,

II miejsce – Patryk Jachym – SP Zbylitowska Góra,

III miejsce – Antonina Słowik – SP Zbylitowska Góra.

Wyróżnienie – Kamila Tokarska – SP Jodłówka Wałki,

Zuzanna Kara – SP Wola Rzędzińska,

Liwia Markiewicz – SP Tarnowiec.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

No votes yet.
Please wait...

Informacje dodatkowe:

Źródło:

SP w Tarnowcu
REKLAMA (B2A02)
Tags: Anna Filar, Szkoła Podstawowa im. hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Może Ci się spodobać

„STARczy na dziś” (odc. 103) Sławomir Pater
„W cieniu Ratusza” (odc. 7)

Musisz zobaczyć

Brak wyników.
Hide picture